Життєве кредо

Ні одне бажання не дається людині окремо від сили, що дозволяє його здійснити. Річард Бах

понеділок

Календар знаменних дат на квітень

2 квітня 2001 року на Кубі пройшла "інформаційна революція": в університеті Гавани один з встановлених комп'ютерів був підключений до Інтернету.

4 квітня (за деякими даними 3 квітня)  1617 року помер Джон Непер (Нейпір), винахідник логарифмів.

4 квітня 1994 року Марк Андріесен і Джим Кларк заснували компанію Mosaic Communications, пізніше перейменовану в Netscape Communications.

4 квітня. Відзначається "день Помилки 404"

5 квітня 1911 року народився Катберт Хорд, працівник корпораії ІВМ. Він очолював роботи по створенню багатьох лампових ЕОМ.

6 квітня 1992 року Microsoft представила Windows 3.1, який став першою широкорозповсюдженою системою для ПК з багатовіконним інтерфейсом.

7 квітня 1761 року помер англійський священик і математик Томас Байєс, він вніс немалий вклад в теорію імовірності і опосередковано і ІТ-індустрію.

7 квітня 1986 року  помер математик і економіст, лауреат Нобелівської премії 1975 року Леонід Віталійович Канторович.

11 квітня 1908 року народився Масару Ібука, один з засновників японської корпораціїSony.

14 квітня 2000 року в віці 37 років помер автор архіватора PKZIP Філліп Катц.

19 квітня 1931 року в Москві народився математик і програміст Андрій Петрович Єршов, який зробив великий вплив на становлення обчислювальної техніки і програмування.

22 квітня 1592 року народився математик, астроном і дослідник Вільгельм Шиккард, який побудував одну з перших обчислювальних машин.

25 квітня 1997 року через помилку програми у Флориді глобальна комп'ютерна мережа Інтернет зазнала найбільшого збою в історії.

25 квітня 1903 року в Тамбові народився видатний математик Андрій Миколайович Колмогоров - автор багатьох праць по теорії функцій, математичній логіці, топології, диференціальним рівнянням, функціональному аналізу, теорії імовірності і теорії інформації.

27 квітня 1791 року народився Семюел Фінлі Бріз Морзе, американський іинахідник, який створив телеграфний апарат і знамениту "Азбуку Морзе".

30 квітня 1904 року народився американський інженер, один з піонерів обчслювальної техніки Джордж Роберт Стібіц

30 квітня 1992 року в Женеві оголошено, що технології Всесвітньої павутини (Word Wide Web), розроблені співробітниками Європейської лабораторії фізики елементарних частинок (CERN) англійцями Тімом Бернерсом-Лі, будуть для всіх безкоштовними.

30 квітня 1916 року народився американський інженер і математик Клод Елвуд Шеннон, один із засновників теорії інформації.
________________________________________
Моя методична проблема: Розвиток самостійної пізнавальної діяльності. Розвиток логічного мислення

Читать полностью:http://www.km.ru/referats/87BFE7AB6BB04485AAA9464D894C87B3
На сьогоднішній день, сучасним учням доступні найрізноманітніші джерела інформації, але при наявності готової інформації учень здебільшого стає пасивним. Його прагнення до пізнання, творчості, пошуку згасає.
У зв’язку з цим виникає необхідність вирішення ряду проблем.
Однією з таких проблем, яка потребує негайного вирішення є проблема розвитку самостійної пізнавальної діяльності та розвиток логічного мислення.


________________________________________

ЗНО
Два рівні складності сертифікаційної роботи (тесту)
Абітурієнти складатимуть тести ЗНО з української мови і літератури та математики двох рівнів складності – базового і поглибленого, обрати який слід буде під час реєстрації. Рівень складності тесту, необхідний для вступу на навчання, визначатиметься Правилами прийому до вищого навчального закладу.
У розділі «Підготовка до ЗНО» розміщено демонстраційні варіанти тестів з української мови і літератури, математики